BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

Unutmayalım ki arabayı ehliyet değil kişi kullanır. Bilinçsiz bir sürücü kendisine, ailesine yada trafikte her hangi birinin canına yada malına zarar verebilmektedir. Her yıl trafik kazalarında verdiğimiz can kayıpları bunun üzücü örneğidir. Günümüzde kursa kayıt yaptırırken araç kullanmayı bildiğini söyleyen bir çok insanın aslında sadece aracı yürütmeyi bildiğini, trafik yada kurallara dair hiç bir şey bilmediğine defalarca şahit olmuşuzdur. Daha fazla kayıp vermemek ve bilinçli sürücüler yetiştirmek için size ehliyet değil eğitim vaat ediyoruz amacımız size araç kullanmayı ve bilinçli bir sürücü olmayı öğretmektir. Bu yüzden kurs tercihinizi yaparken eğitimlerinizi eksiksiz alabileceğiniz bir kursu tercih etmeniz ve size ehliyeti değil bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi vaat eden bir kursu tercih etmelisiniz.

EN İYİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Eğitmenlerimiz, en son Güvenlik Teknikleri ve Yol Kuralları konusunda Yüksek Eğitime sahiptir.

DENEYİMLİ EĞİTMENLER

Alanında usta eğitmen kadrosu ile birlikte binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında üstün başarı sağlamış ve sonrasında ehliyet Sürücü Belgesi kazandırmıştır.

ÖZEL EĞİTİM ZAMANLARI

Kursiyerlerimizin iş veya okul zamanları dışında kurs saatlerimizi müsait oldukları vakitlere göre programlıyoruz.

UYGUN FİYATLAR

Kaliteli Eğitim Almak hiç bu kadar ucuz olmamıştı. Uygun fiyatlar ve esnek ödeme seçenekleri ile ehliyet almayı ötelemeyin.

BİRE BİR DERSLER

Deneyimli Bay-Bayan direksiyon eğitmenlerimizden alacağınız dersler sayesinde mezun olurken dört dörtlük araç kullanır durumda olacaksınız.

ÖDEME PLANLARI

Kredi Kartına +12 TAKSİT İmkanı ödeme kolaylığı ile yanınızdayız.

Haziran Kayıtlarını Kaçırma...
+90 212 569 10 40